O MNIE

mgr Ewa Dmochowska-Lipka – dietetyk

Dietetyk mgr Ewa Dmochowska-Lipka

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Dietetyka. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie studiów, odbywając praktyki w łomżyńskich i białostockich placówkach Ochrony Zdrowia i oświatowych. Posiadam Certyfikaty ukończenia kursów m. in.: Dietetyka Sportowa, Dietetyka w kosmetologii. W centrum moich zainteresowań leży również żywienie w chorobach tarczycy. Staram się ciągle dokształcać i aktualizować swoją wiedzę, dlatego też wybór padł na Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe z Psychodietetyki.
Uczestniczę w wielu konferencjach, wykładach i warsztatach żywieniowych. Za bardzo istotne uważam propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych zarówno wśród dorosłych, jak też dzieci i młodzieży – chętnie prowadzę wykłady i prelekcje dotyczące zdrowego żywienia m.in. w szkołach i ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych.

W pracy zawodowej zawsze mocno skupiam się na problemie osób, które trafiają do mojego gabinetu. Każda z nich jest inna i do każdej staram się podejść indywidualnie. Dużo radości i spełnienia daje mi oglądanie efektów naszej wspólnej pracy. Zadowolenie klienta to to, co napędza mnie do działania!

„Po godzinach” temat zdrowego żywienia dalej mi towarzyszy – lubię gotować i karmić innych 🙂 Wolny czas chętnie spędzam z książką, ale nie tylko kucharską 😉

Serdecznie zapraszam